Fotoreportáž: Ako bolo na Welcome day?

Študenti prvého ročníka všetkých odborov Fakulty masmediálnej komunikácie mali 25.9. 2017 v Novej aule na Bučianskej možnosť zistiť, čo všetko sa dá popri štúdiu v Trnave robiť.

Hľadáme talenty do našich radov

Každým rokom od nás odchádzajú skúsení a zaučení absolventi, aby sa zaradili do pracovného života a uvoľnili tak v redakcii miesto nováčikom, ktorých celý proces ešte len čaká. Taký je pravidelný kolobeh nášho študentského tímu. Vďaka tomu nestarneme a ponúkame príležitosť mladším ročníkom, aby si vybudovali schopnosti a získali skúsenosti v zameraní, ktoré ich raz môže živiť.

Apropriácia festivalovej identity

Hlavným cieľom karlovarského festivalu je podpora filmového umenia. My sme si však povedali – prečo nepodporiť aj to fotografické?

Psychologická hra

Abu Dhabi, Yas Marina 

Štvrtok, 26. November 2015

           Leonard sa zhlboka nadýchol. Srdce mu bilo ako život. Do konca ostávajú posledné dni. Nedokázal si predstaviť, že takúto drámu o titul zažije niekedy aj on. Presne ako v 1976.

Karlovarský festival odštartoval za účasti svetových hviezd a 15 madžentových

Prinášame vám menší úvod do diania filmového festivalu v Karlových Varoch. Po tretíkrát tu zastupujeme našu alma mater a už v prvý deň sa nám podarilo niekoľko úlovkov.

Samo Marec: Nie som kaviarenský povaľač

Prečítajte si rozhovor s najznámejším slovenským blogerom SAMOM MARCOM o jeho blogerských začiatkoch, názoroch na súčasnú športovú žurnalistiku, extrémizmus, ale aj zaužívané a často zneužívané nadávky ako bratislavská kaviareň.

Viac (zo všetkých kategórií)