Karlovarský festival odštartoval za účasti svetových hviezd a 15 madžentových

Prinášame vám menší úvod do diania filmového festivalu v Karlových Varoch. Po tretíkrát tu zastupujeme našu alma mater a už v prvý deň sa nám podarilo niekoľko úlovkov.

Trnavské univerzity spojili sily: 2000 ľudí na jednom parkete zažilo najväčšiu párty roka

Utorkový večer plný zábavy odštartovala jemná dávka „oficialít“. Úvodného slova sa ujali rektori UCM a Trnavskej univerzity, čím oficiálne započali najväčšiu študentskú akciu roka.

11. ročník podujatia Kvapka krvi UCM

Kvapka krvi UCM sa teší obľube študentov, pedagógov aj zamestnancov Univerzity. Snažíme sa motivovať potenciálnych darcov do pravidelného darovania, pomáhať pri budovaní darcovskej základne a taktiež pri šírení osvety o potrebe darcov v rámci akademickej pôdy, ale aj mimo nej.

Stand-up komédia Na smiech opäť v Trnave

Sú strašidelne zábavní a výstredne štipľaví. Parodickí a sarkastickí. A toto je ich hodina. Prichádza Na Smiech rodina! V stredu 23. novembra sa v trnavskom Kine Hviezda predstavia v hlavnej úlohe smrteľne smiešni stand-upisti Tomáš Hudák, Kristína Farkašová, Matej Sajfa Cifra, Jakub Ptačin, Dano Čistý a Antonious Vlachou.

O sociálnych vedách a umení na PKN vol. 35 v Bratislave

V stredu 9. novembra sa v bratislavskom kine Mladosť uskutočnila už tridsiata piata PechaKucha Night Bratislava. Večer bol tentoraz zameraný na zaujímavé prepojenie sociálnych vied a umenia. O inšpiratívnych ľudí núdza nebola, svoje poznatky, pocity a myšlienky sa podelili nielen Slováci, ale aj nórski hostia z PKN Oslo.

Jakub Gombár: Ako sa dostať do online agentúry bez praxe?

Práca v online marketingovej agentúre je veľmi sexy. Veľa mladých ľudí túži aj po takejto práci, no nemajú prax a nevedia ako by sa mohli dostať do online marketingovej agentúry.

Viac (zo všetkých kategórií)