Bernadetta Čaranová

šéfredaktorka

Mgr. Magdaléna Švecová, PhD.

pedagogické vedenie

Patrik Friedmann

Patrik Friedmann

šéfgrafik

Redakcia

Editori

Pomocný editor

Teamleader pre sociálne siete

Grafici

Daniela Bašteková

Študentka Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Miluje umenie a kvalitnú kávu. Jej voľný čas venuje maľbe či kresbe, analógu alebo knihe. Vyhľadáva témy psychológie, filozofie, histórie a udržateľnosti. Keď si zrazu zbalí batoh, znamená to, že je čas ísť na hory.

Simona Benková

Simona Benková je študentkou marketingovej komunikácie a po ročnej pauze sa opäť rozhodla pre pôsobenie v časopise Atteliér na pozícii grafika. Pracuje prevažne v noci za prítomnosti hudby či dobrého seriálu. V zime snowboarduje, v lete ju láka horolezectvo, no počas celého roka je jej vášňou mnohými neobľúbené robenie prezentácií.

Nikoleta Beňová

Volám sa Nikoleta Beňová a na FMK som už druhý rok, no strednú školu mám v úplne inom odbore (Kontrolór portravín) ten ma ale až tak nenadchol a rozhodla som sa vydať smerom, ktorý ma vždy lákal, aj keď som v ňom nemala vôbec žiadne skúsenosti. Povedala som si, že to aspoň to skúsim. A som rada že som tak spravila. Aj keď väčšina mojich "kolegov" má omnoho viac skúseností s grafikou a ja som v tomto úplný začiatočník, aj tak ma to neodrádza a teším sa, že v časopise nadobudnem nové skúsenosti.

Branislav Čevela

Je študent Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Zaujíma sa o grafický dizajn, postprodukciu videí, fotografovanie a kreslenie. Tieto svoje záujmy sa rozhodol spojiť a stal sa členom Ateliéru. Taktiež je veľkým športovým a fitness nadšencom, keď šport alebo fitness nepraktizuje, tak ho sleduje, počúva podcasty, pozerá videá a zostrihy alebo edituje kreatívne videá, ktoré následne pridáva na sociálne siete. Jeho vysnívaná práca je spojenie športu a mediálnej produkcie do jedného celku a tým motivovať ľudí k pohybu a lepšiemu životu.

Veronika Fašková

Veronika Fašková je v druhom ročníku na FMK, v programe marketingová komunikácia. Svoj voľný čas najradšej vypĺňa pečením ,samozrejme, jedením cheesecakov a chlebov. Cukrovinku si vychutná spolu s kvalitnou kávou. Nazbierané kalórie spáli turistikou, alebo kráčaním po neobjavených chodníčkoch doma i v zahraničí.

Adam Gulák

Adam Gulák je štvrtákom masmediálnej komunikácie a zhodne aj štvrtý rok grafikom školského časopisu. Pochadzá z Bardejova a medzi jeho záľuby patrí okrem grafiky sledovanie najaktuálnejších trendov v oblastiach dizajnu, módy a automobilového priemyslu.

Matúš Kandalík

Matúš Kandalík po ukončení strednej školy zo zameraním na grafický dizajn, zamieril na fakultu masmediálnej komunikácie v Trnave. V túžbe pokračovať týmto smerom sa ocitol aj v Attelieri, kde pracuje na úprave grafiky článkov.

Daniela Kubíková

Daniela Kubíková je študentkou marketingovej komunikácie s vášňou pre grafický dizajn, úpravu a strih videí, sociálne média a literatúru. Počas strednej školy študovala bilingválne gymnázium so zameraním na nemecký a anglický jazyk. Od roku 2019 manažuje sociálne média, na svojom vlastnom niche účte má cez 200 tisíc sledovateľov. Vo voľnom čase obľubuje čítanie kníh, sledovanie filmov a K-Pop, z ktorého čerpá umeleckú inšpiráciu.

Helena Niedlová

Pochádzam z Trnavy. Vyštudovala som odbor grafický dizajn na Škole umeleckého priemyslu Josefa Vydru v Bratislave. Momentálne som nastúpila do prvého ročníka na UCM FMK /odbor marketingová komunikácia/. Zaujímam sa o umenie a kultúru, venujem sa grafickému dizajnu a mám rada knihy a čítanie.

Ondrej Polák

Prvák bakalárskeho programu masmediálnej komunikácie. Vyštudoval reklamnú tvorbu. Medzi jeho záujmy patrí grafický dizajn, fotografia, móda a iné kreatívne činnosti. Pochádza z malej dediny Kúty na západe Slovenska.

Klaudia Racenbergerová

Klaudia Racenbergerová je mladá študentka fakulty masmediálnych štúdií. Vyštudovala umeleckú strednú školu zameranú na grafický dizajn, ktorému sa doposiaľ venuje. Vďaka tomu sa prihlásila do atteliéru, kde chcela svoje zručnosti ukázať aj druhým. Primárne sa podieľa na tvorbe grafického spracovania infografík.

Simona Sarvašová

Simona Sarvašová je študentkou marketingovej komunikácie na UCM v Trnave. Zbožňuje hudbu, rada sa sem-tam stratí v dobrej knihe alebo v ňou neprebádaných kútoch sveta a zachytí nejakú tú spomienku na foťák. Vždy si cení čas strávený v prírode a s jej najbližšími či priateľmi, ktorí jej pomáhajú v tvorbe nových zážitkov.

Samuel Sczyrzicki

Volám sa Samuel Sczyrzicki a som študentom 2. ročníka na VŠ UCM – FMK. Venujem sa grafickému dizajnu a foteniu. V tejto oblasti sa hlavne zameriavam na tvorbu plagátov, úpravu fotiek a tvorby 3D grafiky v Blenderi (nič profesionálne, len osobný rozvoj). Vo voľnom čase rád chodím do prírody, na túry, snowboardujem a takisto aj rád čítam knihy (aspoň v poslednej dobe). Po absolvovaní VŠ mám v pláne živiť sa ako fotograf alebo grafik, no najlepšou možnosťou by bolo prepojenie týchto záujmov.

Dita Szabóová

Moje meno je Dita Szabóová, chodila som na umeleckú školu, kde sme sa grafike venovali. Som druháčka na odbore masmediálna komunikácia a na túto školu som išla pretože ma zaujíma dianie vo svete, médiá a sociálne médiá. Atteliér som si vybrala pretože je to super spojenie toho čo som študovala a toho čo študujem teraz. Aj keď mi veľa ľudí hovorí, že som sa vybrala iným smerom, podľa mňa sa to dá efektívne skombinovať. Rada sa dozvedám nové informácie, pozerám seriály a spinkám.

Bea Špaková

Bea Špaková je študentkou masmediálnej komunikácie a zároveň súčasťou Atteliéru už tretí rok. Venovať sa umeniu a vydať sa umeleckým smerom, bolo jej snom už od útleho veku. Vyštudovala informačné a digitálne technológie, kde ju oslovila najmä grafika. Preto chcela byť súčasťou Atteliéru, kde zalamuje jednotlivé články, prípradne tvorí grafiku. Popri štúdiu sa tiež venuje písaniu článkov, tvorbe grafík a spravovaniu sociálnych sietí, foteniu a svoj voľný čas využíva na vzdelávanie sa, či už ide o hru na hudobné nástroje, jazyky alebo čítanie kníh a taktiež vyrábanie a tvorenie.

Karin Štibravá

Volám sa Karin Štibravá, som študentkou masmediálnej komunikácie na FMK v Trnave. Grafike sa venujem druhý rok, svoj voľný čas venujem psom a taktiež rada pijem dobrú kávičku.