V stredu 6. marca vystúpia v Synagóge – centre súčasného umenia trnavskí rezidenti Martina Slováková a Cukru, kreatívne štúdio Provocation Bureau, výrobcovia handmade batohov Free Trees či Marek Párajka s dizajnovými bicyklami. Z výtvarnej scény privítame Katarínu Janečkovú, Janu Kapelovú a Asociáciu ilustrátorov. S 20-obrázkovou prezentáciou vystúpi aj víťaz Ceny Oskára Čepana 2011 Tomáš Rafa, dizajnér Martin Jankura z pyrodesign, grafička Martina Rozinajová a Slovak Art Magazine, ktorý sa venuje profesionálnej i laickej fotografii. Marcové vydanie PechaKucha Night Trnava otvorí víťaz Trienále plagátu Trnava 2012 Peter Chmela.

Pecha Kucha Night

Práve týmto večerom zavŕši PechaKucha Night Trnava spoluprácu s minuloročným medzinárodným  Trienále plagátu Trnava. Súčasťou podujatia bude aj odovzdanie Ceny diváka TPT 2012, ktorej víťaz vzišiel z online hlasovania. Cenu osobne odovzdá kurátor TPT 2012 a predseda o.z. POSTER Robert Paršo. Víťaza aj hlasujúcich navyše čaká prekvapenie v podobe darčeka od cestovnej kancelárie Victory Travel.

PechaKucha Night Trnava vol. 7 organizuje OZ Publikum.sk ako sprievodné podujatie TPT 2012 s podporou Galérie Jána Koniarka, Trnavského samosprávneho kraja a mediálnych partnerov Mesto Trnava a Trnava-live.sk.

Viac informácii nájdete na:

http://pechakucha.publikum.sk

Facebook Stránka

Facebook Event

PechaKucha Night Trnava vol. 7

6. marca od 19:30
Synagóga – centrum súčasného umenia