Poďte zažiť únikovú miestnosť Red Bull Escape Room na vlastnej koži. Už o pár dní v Aule na Bučianskej v Trnave. Dajte dokopy partiu štyroch nadšencov hádaniek, hlavolamov, Rubikovych kociek či krížoviek. Možno práve váš tím bude ten najrýchlejší v krajine a v marci 2019 vycestujete na Red Bull Escape World Championship. Majstrovstvá sveta budú v zatiaľ neodhalenej lokalite. S istotou však vieme, že v srdci Európy to nebude.

Red Bull Escape Room má na Slovensku svoju premiéru. A je pre všetkých, ktorí majú radi výzvy a premýšľanie v limitovanom čase. Poďte sa zahrať! Preberiete sa z jesennej hibernácie, precvičíte si mozog, logické uvažovanie, ukážete silu vašej mysle a tímovej spolupráce.

Zaistite si miesto v domácich kvalifikáciách už teraz. Stačí, ak si zahráte online hru na redbullmindgamers.com a po jej úspešnom zvládnutí pozvete do partie zostávajúcich troch spoluhráčov. Ako skompletizovaný tím si potom môžete vybrať konkrétny slot v Trnave alebo v Bratislave. Ďalšia možnosť je, že prídete so svojím štvorčlenným tímom priamo do jednej z lokalít v týchto termínoch:

TRNAVA, 3. – 5. DECEMBER 2018

BRATISLAVA, 10. – 12. DECEMBER 2018

 

Prvé Majstrovstvá sveta v úniku z escape room boli v roku 2017 v Budapešti a stali sa veľkou udalosťou vo svete mind gamerov. Tento rok sa už do svetových kvalifikácií zapojilo až 25 krajín. Brazília, India, Nemecko či Austrália, po prvý raz aj Slovensko. Všetky hry a výzvy navrhol génius Dr. Scott Nicholson, ale aj ďalšie mozgy z univerzít akými sú MIT či TU Wien.

RED BULL MIND GAMERS

Red Bull Mind Gamers je celosvetová platforma, ktorá pravidelne prináša inovatívne hry. Pre zábavu, ale hlavne na trénovanie mysle. Či už ste náruživým skladateľom puzzle, pravidelným návštevníkom escape rooms alebo fanúšik Rubika a jeho kocky, tak web redbullmindgamers.com odhaľuje raj práve pre vás. Logika, kreativita, strategické aj vizuálne myslenie, muzikalita a pamäť. Toto všetko preverujú Mind Gamers v mesačných online výzvach, na Majstrovstvách sveta v skladaní Rubikovej kocky a na Majstrovstvách sveta v úniku z escape room.

 

RedBull.sk/escaperoom

#REDBULLESCAPEROOM
#REDBULLMINDGAMERS