025-profesiadays_selection_email
Ak aj vy čelíte približujúcej sa realite budovania vlastnej kariéry, určite ste sa už zamýšľali nad spôsobmi, ako a kde hľadať prácu. Možnosť nájsť si ideálny job ponúka piaty ročník Profesia days, ktorý 5. a 6. marca vytvorí jedinečnú platformu pre stretnutie so potenciálnymi zamestnávateľmi. Na najväčšom veľtrhu práce na Slovensku ich bude vyše 130 a hľadať budú zamestnancov v najrôznejších pracovných oblastiach. Rekordný počet vystavovateľov spôsobil, že veľtrh v Incheba Expo Bratislava bude tento rok rozšírený na dvojnásobnú plochu.

V novom koncepte špecializovaných sekcií organizátori nezabudli ani na študentov a absolventov. Aby ste nabrali zručnosti potrebné pre trh práce, navštívte sekciu Absolventi, v ktorej budú vystavovatelia ponúkať stáže a trainee programy, ale i pracovné miesta vhodné pre čerstvých absolventov. Možnosti ďalšieho vzdelávania a rozšírenia odborných znalostí zase nájdete v sekcii Vzdelávanie. Tí zručnejší v oblasti informačných technológií nájdu priestor v sekcii iTswarm, kde budú spoločnosti hľadať junior i senior posily do svojich tímov.

030-profesiadays_selection_email
Organizátori pripravili špecializované sekcie aj pre ďalšie skupiny uchádzačov o zamestnanie – mamičkám a oteckom po rodičovskej dovolenke pomôžu so zaradením do pracovného procesu v sekcii Maminkovo, Medical prinesie vystavovateľov, ktorí ponúkajú prácu pre všetkých so záujmom zachraňovať a zlepšovať životy. Súčasťou veľtrhu zostáva aj tradičná Všeobecná sekcia, bohatý program dopĺňa široká ponuka prednášok. Využite odborné kariérne poradenstvo a získajte praktické skúsenosti vo workshopových miestnostiach.

032-profesiadays_selection_email
Vypočujte si motivačného rečníka Jana Gorduliča či šéfa Google Slovensko Rasťa Kulicha. Zahrajte si Xbox One v oddychovej obývačke a potrénujte logiku v strategickej hre PanIQ Room. Osviežte sa kofolou a staňte sa Naj uchádzačom veľtrhu. Navyše, vstup na veľtrh práce Profesia days je zadarmo a vlakom naň pricestujete za výhodnú cenu – až o polovicu lacnejšie, a to aj z už zľavnenej študentskej ceny. Stačí si v pokladni železníc vypýtať lístok Vlakom na Profesia days a na veľtrhu ho nechať opečiatkovať u organizátora.

Informácie o presnom programe a zaujímavých vychytávkach, ktoré si na veľtrhu môžete vyskúšať, nájdete na www.profesiadays.sk