Veronika, Filozofická fakulta, 2. Bc

Nevyhovuje mi vzdialenosť, pretože do Jamy to mám 15 až 20 minút pešo. Budova základnej školy na mňa pôsobí polorozpadnuto. Napríklad sa už bojím aj otvoriť okno, aby na mňa nespadlo. Nedá sa tam ani poriadne vyvetrať. Privítala by som viac automatov s občerstvením.

Denisa, Fakulta masmediálnej komunikácie, 1. Bc

Počas týždňa mám v Jame dve vyučovacie hodiny. Vyhovuje mi aj lokalita, pretože je to bližšie ako na Skladovú. Bola by som rada, ak by sa tam v budúcnosti zriadil bufet a nebolo by na škodu ani zrekonštruovanie toaliet. Stravovanie mi nerobí až taký veľký problém, pretože jedáleň na Herdu je blízko. Mojím problémom je nájdenie správnej miestnosti, pretože budova V Jame je dosť zložitá. Celkovo mi to ale vyhovuje ako priestor na výučbu.

Lucia, Fakulta masmediálnej komunikácie, 2. Bc

Bola by som rada, ak by sa na chodbách nachádzalo viac miest na sedenie, keďže občas sa stáva, že máme veľké okná vo vyučovaní. Celkovo mi však lokalita Jamy vyhovuje, je to blízko do centra. Privítala by som nejakú formu občerstvenia, nielen automaty na kávu, ktoré aj tak väčšinu času nefungujú.

Michal, Fakulta masmediálnej komunikácie, 2. Bc

Výhodou je, že Jama sa nachádza blízko môjho ubytovania. Na obedy chodím na Herdu, takže inú formu stravovania nepokladám za dôležitú. Ocenil by som možnosť pripojenia na internet v každej miestnosti a tiež počítače, ktoré by slúžili vyučujúcim pri výučbe alebo nám pri prezentáciách.

Dušan, Fakulta masmediálnej komunikácie, 2. Bc

Lokalita mi vyhovuje, keďže bývam 5 minút od Jamy. Čo mi však vadí je to, že sa tu pravidelne strácam. Označenie miestností považujem za nedostatočné. Myslím si, že na vysokú školu je to zlý priestor.

Lenka, Fakulta masmediálnej komunikácie, 2. Bc

Budova Jamy je typická základná škola a myslím si, že UCM by mala mať iný typ budovy. Ďalším dôvodom, prečo to na mňa nepôsobí ako budova vysokej školy je, že vedľa sa nachádza materská škola. Celkovo mi lokalita nijak neprekáža. Kopec vedľa zachytáva prívalový vietor, takže tam fúka menej ako v iných lokalitách Trnavy (smiech).

Autor: Martina Judínyová, Dominika Cifrová