Všade na vás číhali zombíci
Všade na vás číhali zombíci

Čakalo tam na nás množstvo strachu, ale aj zábavy. Organizátori si pre návštevníkov pripravili naozaj zaujímavý program. Študenti sa mohli zúčastniť napínavých súťaží v jedení špagiet, vyrezávaní tekvice alebo zombie behu bez jednej končatiny. Tí odvážnejší hľadali v tímoch podľa indícií protilátku na šíriaci sa vírus. Víťazov samozrejme neminuli ani skvelé odmeny. O hudbu sa postarala dvojica DJov VKTRD & Remb a atmosféru dotvorila halloweenska výzdoba a študenti v strašidelných kostýmoch.

Súťaž v jedení špagiet
Súťaž v jedení špagiet
Študentky kabinetu eventov
Študentky kabinetu eventov

 

Účastníci si mohli pochutnať na špeciálnom občerstvení od realizátorov eventu, ale tiež na množstve dobrôt od sponzorov. Na stoloch bolo možné nájsť naozaj všeličo od chutných chlebíčkov, tekvicovej polievky či rôznych koláčov až po červíkové želé a slané syrové kostičky, takže nezúčastnení môžu naozaj ľutovať! Akciu tento rok podporili Mr. Lemon so svojimi smoothies, Leháro, Baldisimi a Bubbleology. Spaghetti Leviathan a Hollywood Burger venovali poukážky, ktoré študenti mohli vyhrať v súťažiach. Niektorí si trúfli aj na strašidelné líčenie zdarma a premenili sa na ďalšiu mŕtvolu zo záhrobia. Po skončení akcie sa pokračovalo na afterpárty v Cerveze.

Špeciálne halloweenske občerstvenie
Špeciálne halloweenske občerstvenie
Chutné nátierky od sponzora Baldisimi
Chutné nátierky od sponzora Baldisimi
Milovníci sladkých dobrôt si určite prišli na svoje
Milovníci sladkých dobrôt si určite prišli na svoje

K tomu, ako boli s výsledkom spokojní samotní organizátori z Event Squad a čo by prípadne zmenili sa nám vyjadrila jeho členka Paula Setnická: “Hlavne sme spokojní s účasťou na našej akcii, keďže sa kryla s Týždňom vedy a techniky a navyše aj s konferenciou na Smolenickom zámku. Atmosféra bola skvelá a feedback je zatiaľ pozitívny, hlavne čo sa týka súťaží, ktoré prebiehali počas večera. Keby sme niečo z tohto ročníka mohli zmeniť, tak by to boli určite priestory, ktoré nás veľmi obmedzovali.”


 

Autor: Nikoleta Žišková, Foto: autor, Matt Pastor