Žarty bokom znovu sľubujú záchvaty smiechu, v deviatom vydaní sa divákom predstavia Miro Ardon, Antonios Vlachou, Milan „Docent” Sedliak, Henrich Fačkovec, Miloš Bacigál a Dano Čistý. Chýbať nebude ani hudobný hosť, Peter Letovanec.

Pódiovými vetrami ošľahaný Antonios Vlachou, ktorý už zahviezdil aj na bratislavskom Pančlajne, sa vždy rád vráti na trnavský stand-up. A nebude chýbať ani na najbližších Žartoch bokom: „Diváci sa môžu tešiť na prevažne trnavskú standupovú scénu, ktorá sa formuje už pár rokov. Standupisti na svojich výstupoch často improvizujú, keďže pomerne veľa z nich pôsobí aj na improligách. A to práve prináša tejto standupke akúsi inú atmosféru. Mladé publikum zároveň takmer vždy udrží dobrú náladu a podporí svojim smiechom.”

Tí, ktorí chodia pravidelne, poznajú jeho obľúbené témy (sex a náboženstvo), ku ktorým sa dostane aj tou najmenej pravdepodobnou okľukou. Priestor na vyvrátenie zaužívaného predsudku využil takto: „No, asi to bude skôr o láske, deťoch a vzťahoch. A o náboženstve. A o sexe s náboženstvom…” Aj na toto sa môžete tešiť už 24. februára.

Vstupenky v tradičnej cene 3 € si už teraz môžete zakúpiť v pokladni kina.
Podujatie organizuje občianske združenie Publikum.sk. Mediálnymi partnermi sú trnava-live.sk, Trnavský Hlas, Mesto Trnava, Rádio_FM a časopis Atteliér.