1
Lukáš „Pucho“ Púchovský, Juraj „Šoko“ Tabaček a Stano „Stanley” Staško

Trojica kráľov improvizácie v zložení Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stano „Stanley” Staško predvedú svoje majstrovstvá na témy od divákov, ktorých tým do divadielka priamo zapájajú a stavajú do role režisérov. Nečakané situácie nenechajú vaše kútiky bez úsmevu a bruchá bez bolesti od smiechu.

Zoskupenie vzniklo v decembri 2004 v Žiline, improvizácii sa však trojica venuje už od roku 1997 a za sebou má viac ako 400 predstavení.

„Na improvizácii mi chutí momentálnosť, to fungovanie v bode, odkiaľ niet návratu. Nevedie tam žiadna cesta, je to moment, keď sa minuli všetky naučené šarže a niečo zvláštne dovoľuje človeku neskolabovať. Takisto mu dovoľuje prihliadať na to, čo jeho mozog v spojení s telom robí bez akejkoľvek možnosti ovplyvniť ich spoločný výsledok. Inak povedané, človek zisťuje, kým vlastne je,“ hovorí o improvizovanom hraní Juraj „Šoko“ Tabaček.

Hudobným hosťom večera bude spevák a hudobník Jerguš Oravec, v minulosti známy aj zo speváckej súťaže Česko-Slovensko hľadá Superstar.

Kedy a kde: Streda 3. február 2016 / Kino Hviezda

Začiatok: 19:00 hod.
Vstup: 7€ v predpredaji v kine Hviezda/ 8€ na mieste

Event na Facebooku: https://www.facebook.com/events/926043344157313/


 

Autor: TS