Halloween, ktorý sa k nám dostal spoza veľkej mláky, oslavujeme čoraz častejšie. Hoci nechodíme od domu k domu s povestným „Trick-Or-Treat“, už sme si zvykli vytvárať všelijaké strašidelné kostýmy a dekorácie. Vyrezané tekvice, sviečky a pavučiny sa stali klasikou. Párty počas Halloweenu sú vyhľadávané a obľúbené najmä medzi mladými. Kde môžeš vidieť zaujímavé kostýmy a pomaľované tváre? Predstavujeme ti päť najlepších párty v štýle Halloween, ktoré zažiješ iba v Trnave.

V Heroes Laser Aréne & VR vedia, čo sa sluší

Ak máš skvelú partiu kamošov, ktorých nebaví len vysedávanie v bare, určite ťa poteší pripravovaná akcia. Od 31.10 až 4.11. to nebude len o hrách a zábave, ale tiež o strachu a dávke adrenalínu. Hrdinovia z laserovej arény si pre svojich návštevníkov vymysleli novinky, ktoré môžeš zažiť len v tomto týždni! Prežiješ v hre VRZ Torment pod náporom neodbitných zombie?

Ak sa bojíš a sám si na to netrúfaš, zober kamoša a môžete hrať spolu na jednej mape a vďaka zľave 1+1 zaplatíte len za jeden virtualizér a druhý máte zadarmo. Úplne seriózne! No ak odvážlivca nenájdeš, sólo hru budeš mať za polovicu. O zombíkoch sa ti bude aj snívať, pretože v Laser Game je nachystaný unikátny Zombie Killer mód.

Okrem Halloweenskej výzdoby plnej monštier a strašidiel sa môžeš tešiť aj na obsluhu v maskách, ktorá ti namieša špeciálne drinky na vyzdobenom, či skôr strašidelnom bare a k tomu zľavnené horory a súťaže. Okrem nezabudnuteľného zážitku si môžeš odniesť spomienku zo strašidelnej fotosteny a šušká sa aj o nejakom prekvapení. Navyše za príchod v maske ťa odmenia.  Znie to dobre, však? Nezabudni teda na rezerváciu a sleduj event na Facebooku.

Hrdinovia si pripravili pre návštevníkov jedinečné prekvapenia. Zdroj: Heroes Laser Aréna

 

Roztočí to aj Refresher v známom Relaxe

Spoločnosť RAP GAME v spolupráci s Refresherom ti naložia nadubanú hudbu. V strede týždňa ovládne trnavský podnik Relax Club raper Separ a nielen on! Svoje sety si namixujú DJ Grimaso z legendárnej H16 a hudobné duo HypeTrain. Ak budeš mimo Trnavy, podobnú akciu si môžeš užiť v ďalších dvoch mestách. Refresher Halloween Party sa tiež koná v bratislavskom Ateliéri Babylon a v košickom Kulturparku. Trnavskú udalosť môžeš sledovať na FB práve tu.

Opica si masky cení, sľubuje výhru 100 €

Monkey Club, nazývaný Opica, ani tento rok nezaspal na vavrínoch a organizuje presne v deň Halloweenu párty v štýle tohto sviatku. Príď sa zabaviť do Monkey v najoriginálnejšom kostýme a môžeš vyhrať. Kreatíve sa medze nekladú a stoeurovka môže byť tvoja. Ideš do toho? Tak sleduj event na Facebooku, nech ti nič dôležité neunikne.

Do Amfiku sa dostaneš zadarmo

Pokiaľ poznáš Amfik cafe a miluješ to tam, určite ťa poteší nasledujúca informácia. Nebudem ťa dlho napínať. V stredu sa tu uskutoční Halloween Night, nočná párty v kostýmoch s výzdobou, ako sa patrí. A vstup? Nebudeš veriť, ale je to úplne za freečko. Nezabudni si rezervovať stôl, aby si mal kde piť. Dáš sa nahovoriť na Bloody Mary? Toto podujatie je už naservírované a zatiaľ ťa čaká na Fejsbúčiku.

Zombieland – akcia v Partizánoch

Poslednú párty, ktorú ti predstavíme je Zombieland. Vyzerá to tak, že je sa na čo tešiť. Partizáni vytunujú Halloween na maximum. Hudba a výzdoba, z ktorej sa ti na chvíľu zatočí hlava. Nemaj obavy, tamojšia obsluha vie, ako si poradiť aj s takýmto stavom. A vieš ty čo? Ak svoju civilnú podobu necháš doma a prídeš prezlečený v maske, odmenia ťa (či skôr potrestajú) welcome drinkom. Klikni si ešte tu a dozvieš sa viac.

Nechceme ťa vydesiť, ale toto je už koniec článku. Sme radi, že si sa až sem bez strachu dostal. Ktorúkoľvek párty si vyberieš, dávaj na seba pozor a nepreháňaj to so strašením iných. Nechceš predsa, aby na mieste niekto skolaboval.  A určite nezabudni na dva povinné párty hity. Thriller od Michaela Jacksona a titulnú skladbu k filmu Ghost Busters.