Artklub program Apríl 2013

Z programu vyberáme:

V sobotu 6. apríla sa v ArtKlube uskutoční vyvrcholenie Hudobného víkendu s Rádiom Bunker. Na našom pódiu sa predstavia Lucas Perny a Miloslav Kollár, Jana Andevska a Andrea Salini & Band z Talianska. Podrobnosti o vystupujúcich i celom podujatí nájdete na adrese:

Event na Facebooku

Na spoločnom turné sa raper Vec a kapela Zlokot zastavia aj v Trnave a to už vo štvrtok 11. apríla. Ako hosť sa predstaví trnavský DJ a producent Karaoke Tundra. Vec v tomto roku získal na Radio_Head Awards cenu za Album roka a zároveň ocenenie v kategórii Hip-hop. Zlokot si zasa odniesla cenu v kategórii Nováčik roka. Kombinujú rap s rockom, punkom a elektrom.

Viac na: Event na Facebooku

Prvá pomoc pre trnavskú tanečnú scénu po dvoch mesiacoch pokračuje. DnB párty First Aid pri svojom druhom vydaní 19. apríla do Trnavy privezie úspešného DJ Proton Kid z Rumunska. Trnavská crew MASS Wizard touto akciou zároveň oslavuje svoje prvé narodeniny, takže vás čaká množstvo prekvapení.

Podrobnosti na: Event na Facebooku

Slovinská kapela The Canyon Observer sa nám po prvýkrát predstaví poslednú stredu mesiaca a to 24. apríla. Päťčlenná partia z Ľubľany funguje spolu od roku 2011. Medzičasom stihli vydať dva albumy a koncertovať po celej Európe. V minulom roku sa po prvýkrát predstavili aj na Slovensku. Ich tvorba sa dá charakterizovať žánrami hardcore, sludge a noise. Ak je to pre vás to práve, určite by ste si ich nemali nechať ujsť.

Podrobnosti o programe ArtKlubu nájdete na:

Web: Artklub.sk
Facebook: ArtKlubTT