Z februárového programu vyberáme:

9. februára (sobota) k nám zavíta mladá rock/screamo kapela The Paranoid pochádzajúca z malého mesta Šurany. Po víťazstvách v niekoľkých hudobných súťažiach nahrala dva albumy, ktoré s úspechom predstavila poslucháčom v roku 2010 a 2012. Na našom pódiu budú chalanov doprevádzať predkapely Christmas a Ranná Nevoľnosť.

15. februára (piatok) nás čaká naozaj výnimočná akcia. Už osvedčená Masswizard crew pripravila elektronickú párty FIRST AID, na ktorej bude headlinerom DJ EITON, ktorý priletí špeciálne pre túto príležitosť do Trnavy až z Francúzska.

A hneď na druhý deň, 16. februára, odohrá koncert blues-rocková kapela Schody z Banskej Bystrice. Zostava skúsených hudobníkov hráva pod týmto názvom už od roku 1992. Pred dvoma rokmi vydali autorský album a po jeho vypočutí možno aj vy usúdite, že by to v ich spoločnosti mohol byť príjemný večer. Viac o kapele i ich skladby nájdete tu: http://www.schodybb.sk/.

V stredu 20. februára sa v ArtKlube budete môcť dozvedieť, čo by vám nemalo uniknúť z filmového sveta počas jari a leta. TrailerWatch pripravujú redaktori filmového magazínu CinemaView.sk, a tak je kvalita výberu zaručená. Filmové ukážky budú doprevádzané pútavým slovom.

Artklub program február 2013

Viac informácií o konkrétnych vybraných podujatiach nájdete tu:

Facebook event The Paranoid

Facebook event FIRST AID

Facebook event TrailerWatch

ArtKlub nájdete aj na:

http://www.artklub.sk

Facebook ArtKlubu