Zacvičilo si asi 20 študentiek
Zacvičilo si asi 20 študentiek

Zacvičilo si približne 20 študentiek. Balíčkov vyzbierali ešte o niečo viac, keďže pomohli aj tí, čo sa nezapojili do cvičenia. „Balíčky odovzdáme v piatok trnavskej charite. Prezlečieme sa za Mikuláša, anjela a čerta a rozdáme ich,“ hovorí organizátorka a cvičiteľka Paula Petkáčová. A čo to vlastne Bokwa Fitness je? Paula, doktorandka na FMK, nám toto cvičenie približuje: „Bokwa fitness je kardio cvičenie, pri ktorom sa cvičí väčšinou do tvaru písmen a číslic, kvôli lepšej zapamätateľnosti. Cvičí sa na súčasnú populárnu hudbu.“ Kto by si ho chcel vyskúšať, môže tak urobiť aj v Trnave každú nedeľu podvečer v budove Nukleonu.

Balíčkami prispeli aj necvičiaci
Balíčkami prispeli aj necvičiaci

 

Cien bolo ešte viac ako účastníčok. V tombole ich bolo 20. Obsahovala predmety ako šiltovky, švihadlá, tričká, fit tyčinky, predmety FMK, ruksaky, sladkosti, peňaženky, zubné kefky, handmade výrobky a veľa ďalšieho. Počas prestávok boli dve súťaže, kde baby vyhrali darčekový kôš a permanentky do aerobic štúdia.

Cien bolo viac ako počet zúčastnených
Cien bolo viac ako počet zúčastnených

Okrem toho boli aj špeciálne ceny za najväčšiu radosť a najväčšiu snahu pri cvičení, kde okrem spomínaných predmetov získali ocenené aj loptu a bedmintonový set. Celková výherkyňa Petra Tranová z FMK si môže užiť tandemový zoskok, baby na druhom a treťom mieste získali poukážky na nákup do športového obchodu. „Víťazky sme vyberali na základe ich schopností, zručností, vytrvalosti a úsmevu“ dodáva Paula Petkáčová.


 

Autor: Diana Veizerová

Foto: autor