images
UCM/FMK/KOMU/MARK/2010
Prvým virtuálnym krokom každého vysokoškoláka je pridanie sa do skupiny svojho ročníka. Termíny skúšok, poznámky či materiály ku skúške sa na týchto skupinách sharujú dennodenne. Okrem toho tu môžeš dohodnúť krúžkovicu. Keď nestíhaš sledovať ročníkový mail, táto skupina ti určite uľahčí štúdium.

Parťák na turistiku do hôr
Si milovník hôr, ale svoju frajerku si ledva dostal na kopec v Jame? Pridaj sa do tejto skupiny a určite si nájdeš nových kamarátov, ktorým nerobí problém preskákať Tatry či prespať v stane na Chopku. Okrem toho tu získaš fajn odporúčania na túry a prostredníctvom fotiek sa s ostatnými môžeš podeliť o svoje zážitky.

Social Media Geeks Slovakia:
Ak sa pohrávaš s myšlienkou urobiť kariéru na sociálnych sieťach alebo si nevieš nadstaviť na Facebook po slovensky, klikni sem. V tejto skupine sa nachádzajú tí najlepší social media geekovia z celého Slovenska. Zistíš, prečo ti prestal fungovať scheduling alebo sa dozvieš, aké novinky na nás chystajú vývojári.

Nuda v Trnave:
V tomto meste ju zažívate dosť často. Možno by ste sa nudili menej, ak by ste sa pridali do rovnomennej skupiny. Tvorcovia obsahu sa tu snažia pridávať zaujímavé eventy, koncerty či divadelné predstavenia. Po kope tu tak nájdete takmer celý kultúrny život v Trnave. Skupina pre všetkých, ktorým sa zdá Kam do mesta neprehľadné.

Bazar Trnava/Predaj Kupa a mnohe iné
Second handy a bazáry sa na Facebooku naozaj rozmohli. Stačí pridať fotku ojazdených kolieskových korčúľ a čakať na správu od záujemcov. Podobne si už vymenilo alebo sa zbavilo nepotrebných vecí stovky ľudí. Výhodou je, že na rozdiel od iných portálov, tu si človeka môžeš preklepnúť a zistiť či nie je podvodník.

Cestujeme z/do TT alias “share a ride” :
Ak neobľubuješ cestovanie preplnenými vlakmi a autobus ťa nikdy nevezme, pridaj sa do skupiny určenej všetkým študentom, ktorí na víkend cestujú domov. Ak máš obavy, že tu natrafíš na nebezpečných a nezodpovedných šoférov, nemusíš sa báť. Ľudia zo skupiny ti naň pokojne dajú úprimné referencie.