Ľadová plocha na mestskom štadióne v Trnave privíta prvých návštevníkov už túto sobotu. Návštevníkov čaká novinka a taktiež aj zaužívané služby.

Zimný mestský štadión otvorí svoje brány po prvý raz v tejto sezóne už 28. októbra o 14.30 hod. Mesto informuje, že pre návštevníkov bude k dispozícii tak ako každý rok tréningová ľadová plocha a okrem nej môže široká verejnosť využiť službu zapožičania a brúsenia korčúľ.

Korčuliari budú môcť služby zimného štadióna využívať od októbra do marca.

Cenník zostáva nezmenený

Cenník pre aktuálnu sezónu je rovnaký ako v predchádzajúcich sezónach. Novinkou v tejto sezóne je aj možnosť bezhotovostnej platby.

Zvýhodnenú cenu vstupného môžu dostať osoby s trvalým pobytom v Trnave po preukázaní sa príslušným dokladom. V prípade osôb starších ako 15 rokov ide o doklad s fotografiou a údajom o trvalom pobyte. Pri mladších osobách ide o ústne čestné vyhlásenie.

Uplatniť je možné tiež benefitné karty Multisport a UpBalansea.

korčuľovanie v Trnave
Cenník pre aktuálnu sezónu. Zdroj: trnava.sk, spracovanie: attelier.sk/Natália Vencelová

Kedy budú môcť návštevníci využiť ľadovú plochu?

Ľadová plocha bude verejnosti sprístupnená každý utorok a štvrtok v čase od 17.00 do 19.00, počas víkendov v časových intervaloch 14.30 – 16.30 a 17.00 – 19.00 hod. Štadión bude prístupný verejnosti aj počas sviatkov a školských prázdnin v rovnakom časovom režime ako cez víkendy.

V prípade akejkoľvek zmeny alebo prerušení prevádzky verejného korčuľovania bude správca štadióna informovať verejnosť na jeho FB stránke.

korčuľovanie v trnave
Po novom môžete na trnavskom štadióne platiť bezhotovostne. Zdroj: unsplash.com/Kelli McClintock

Okrem korčuľovania na ľade aj inline dráha

Korčuľovanie na ľade nie je jedinou aktivitou, ktoré mesto Trnava ponúka. Pre verejnosť je dostupný aj 630-metrový asfaltový ovál určený na inline korčuľovanie, ktorý sa nachádza v športovom areáli AŠK Slávia Trnava na Rybníkovej ulici.

Verejnosti je športový areál otvorený každý deň od 7.00 do 22.00 hod.