S časom, keď sa z krásnej jari stáva párty leto, prichádzajú aj majálesy. Trnava a študenti v nej ten svoj ešte nemajú.

Aktívni trnavskí študenti sa rozhodli, že túto majálesovú ,,žúrku” roka usporiadajú a to konkrétne v pondelok 4. mája 2015 v Mestskej športovej hale v Trnave. Trnavský maják zažije svoj prvý ročník.

maják

K tomu, aby sa stal legendárnym mu pomôžu zvučné mená ako Patrik RYTMUS Vrbovský, skupina The CELLMATES a DJ’s Milan LieskovskýRóbert Burian.

Našlapaná akcia s kvalitným programom sa postará o exkluzívny záver letného semestra všetkých vysokoškolákov. Je to TRNAVSKÝ maják, a tak sú naň pozvaní samozrejme aj všetci ľudia z Trnavy, prioritne študenti – stredoškoláci, vysokoškoláci, jednoducho všetci, ktorí sa chcú baviť – veď ,,Žijeme len raz, práve tu a práve teraz!”.

Všetky informácie sú dostupné na facebooku Trnavskí študentiTrnava akcie.

Prvých 300 lístkov sa predáva za 6 eur, zvyšné za 7 eur, na mieste za 9 eur. Predpokladaná účasť je 1200 študentov – jednoducho najväčšia študentská párty tohto semestra!

Trnavskí študenti je skupina mladých ľudí, kde sú zastúpení študenti každej vysokej školy v Trnave (UCM, TRUNI, MTF STU). Ich cieľom je spájať všetkých študentov bez rozdielu na „farbu“ školy. Usporadúva rôzne kultúrno-spoločenské akcie. Momentálne zastupuje aj študentov vo vzťahu: Mesto Trnava – Študenti vysokých škôl v Trnave.