Tri populárne kapely zavítajú počas marca do ArtKlubu. Už v sobotu 16. marca to budú mladí Zoči Voči, v utorok 19. marca Katarína Knechtová počas svojho špeciálneho akustického turné a v piatok 22. marca Chiki liki tu-a.

Koncert nitrianskej pop-punkovej kapely Zoči Voči a ich hostí začína o 19:00 v sobotu 16. marca. Počas večera predstavia svoj najnovší album Už nevládzem. Predskokanov im budú robiť kapely Mindstorm a budapeštianska formácia Till We Drop, ktorá predstavuje to najlepšie na pop-punkovej scéne Maďarska. Vstupné na koncert je 5 Eur.

Katarína Knechtová sa na svojom vôbec prvom akustickom turné zastaví aj v Trnave a to v utorok 19. marca so začiatkom koncertu o 20:00. Fanúšikovia sa môžu tešiť na všetky obľúbené piesne, dokonca aj na tie z čias jej pôsobenia v kapelách Peha a IMT Smile. V predpredaji stoja lístky 10 Eur a zakúpiť si ich môžete aj priamo v ArtKlube.

Prešovská formácia Chiki liki tu-a oslavuje svoj 1000 koncert, a tak sa rozhodla pri tejto príležitosti usporiadať celoslovenské turné. Koncert so začiatkom o 22:00 prebehne 22. marca. Príďte sa pozrieť či už našli svoju lásku. Vstupné 5 Eur.

ARTKLUB program MAREC

Podrobnosti o programe ArtKlubu nájdete na:

http://www.artklub.sk

Facebook stránka